הרים מושלגים, ירוק מסביב, חיי כפר אותנטיים, עבודת כפיים, ילדים משחקים 5 אבנים, חופש ואושר גדול. כל אלו ועוד חווינו בכפר הקסום ושישט.

קרא עוד

עמק פרוואטי היה בסימן שאלה גדול, האם להגיע לכפרים, הם ללון בתנאים פחות טובים והאם שקט מוחלט משתלב בכל המסע הזה.

קרא עוד

הדבר היפה בעמק הוא שאינו מוכתר כחלק מ"שביל החומוס", ולכן לא מגיעים אליו ישראלים. הכפר נשאר בתולי, עם אוכל מקומי בלבד, ורצון לשמור עליו ככזה.

קרא עוד

הגענו לדרמסלה לאחר שהייה של יותר כחודש בכפרים, לאזור שוקק חיים, מערבי לחלוטין, תוסס ובעל קסם מיוחד מהנוף הירוק ההרי והיפהפה.

קרא עוד

החלפת משמרות, מקדש הזהב, חום מטורף, אווירת קודש, פאר, קודש, אלפי הודים במקום אחד וחוויות עוצמתיות ביום אחד!

קרא עוד

גשר הל'קשמן ג'ולה הוא חוויה בפני עצמה – גשר רעוע, שבו הולכים אלפי אנשים מדי יום, הכניסה לגשר היא צוואר בקבוק שלצד השביל קופים רבים המחפשים מזון.

קרא עוד

קאסר דיווי בנוי מכביש אחד, מכמה מסעדות, אוכל בעיקר מקומי וממספר אנשים מועט, אך יש אינסוף חוויות לצבור מהמקום, בעיקר לנוח, להניח את הראש ולהיות פה.

קרא עוד

חודשיים של מנוחה (נסטינג), הרגשה של בית, חוזרים לבישולים, כביסות ונקיונות, שגרת יום של בית ספר, בריכה, ים, סידורים וחברים.

קרא עוד

חזרנו לטייל אחרי חודשיים של מנוחה בגואה, נפרדנו מחברים ונסענו להאמפי, כפר קטנטן בדרום הודו. 7 ימים בהאמפי, טיולים, חוויות והמון עשייה ויומיים בבדאמי המהממת, עיירה הודית אותנטית ומדהימה ביופייה שתיירים כמעט ואינם פוקדים את האזור.

קרא עוד